KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10234036
nr 1023 4036
Blandteknik
Signerad Horm -42, "garden party" 30x28
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 mars 2016
kl 18:19:28
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr